Volné pracovní místo  Daňový a účetní specialista

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za účetnictví, daně, IFRS výkazy svěřených společností (komunikace s auditory, s finančním úřadem)
  • Zpracování nebo kontrola daňových přiznání
  • Připomínkování smluv
  • Zpracování interních směrnic
  • Zpracování jednotné účetní a daňové metodiky
  • Sestavování rozpočtů a cash flow
  • Zpracování pravidelných reportů
  • Zpracování zpráv o vztazích, výročních zpráv
  • Poskytování daňového a účetního poradenství
  • Zastupováíní finanční ředitelky v době její nepřítomnosti (vedení týmu finančního oddělení)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe ekonomicckého směru
  • Min. 3 roky praxi v oboru daní a účetnictví
  • Základní znalosti IFRS (není nutné IFRS 4)
  • Dobrou znalost AJ (především daňovou terminologii)
  • Licence daňového poradce výhodou
  • Dobrou znalost PC (MS Office)
  • Analytické schopnosti
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Smysl pro týmovou práci
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Časovou a pracovní flexibilitu
  • Pečlivost se smyslem pro detail, ale zároveň i schopnost komplexního přístupu

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu, odborná školení
  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, v mladém kolektivu
  • Odpovídající finanční ohodnocení