Volné pracovní místo  DATA ADMINISTRATOR | OBLAST FINANCÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské

O firmě

Ref. č.: 1-28-203345. Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme uchazeče, kteří mají zkušenosti s analýzy dat v oblasti automotive! Kteří mají za sebou ekonomický nebo finanční background a chtějí pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost!<br/>
<br/>
<br/>Hledáme DATA ADMINISTRATOR - OBLAST FINANCÍ<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Zadávání dat do databáze pomocí speciálního softwaru</li>
<li> Provádění výzkumu různých aspektů specifických pobídek</li>
<li> Zajištění přesnosti, spolehlivosti a požadovanou kvalitu poskytovaných dat</li>
<li> Komplexní interpretace dat</li>
<li> Práce s různými nástroji kvality dat</li>
</ul>

Požadujeme

Naše požadavky:<br/>
<ul>
<li> Angličtina na vysoké úrovni - denní komunikace s nadřízenými</li>
<li> Schopnost zpracování velkého množství dat</li>
<li> Znalosti z oblasti financí výhodou</li>
<li> Schopnost zaměřit se na detaily</li>
<li> Pečlivost, samostatnost, aktivita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky</li>
<li> Dovolená navíc</li>
<li> Penzijní připojištění</li>
<li> Práce v moderní prostředí</li>
</ul>