Volné pracovní místo  DATA ADMINISTRATOR - OBLAST FINANCÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme uchazeče, kteří mají zkušenosti s analýzy dat v oblasti automotive! Kteří mají za sebou ekonomický nebo finanční background a chtějí pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost!<br/>
<br/>
<br/>Hledáme DATA ADMINISTRATOR - OBLAST FINANCÍ<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Zadávání dat do databáze pomocí speciálního softwaru</li>
<li> Provádění výzkumu různých aspektů specifických pobídek</li>
<li> Zajištění přesnosti, spolehlivosti a požadovanou kvalitu poskytovaných dat</li>
<li> Komplexní interpretace dat</li>
<li> Práce s různými nástroji kvality dat</li>
</ul>

Požadujeme

Naše požadavky:<br/>
<ul>
<li> Angličtina na vysoké úrovni - denní komunikace s nadřízenými</li>
<li> Schopnost zpracování velkého množství dat</li>
<li> Znalosti z oblasti financí výhodou</li>
<li> Schopnost zaměřit se na detaily</li>
<li> Pečlivost, samostatnost, aktivita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky</li>
<li> Dovolená navíc</li>
<li> Penzijní připojištění</li>
<li> Práce v moderní prostředí</li>
</ul>