Volné pracovní místo  Databázový admin - Oracle tech. stack

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000–100 000 Kč / měsíc

Naším cílem je udělat internet bezpečnější. Nová aplikace, na které právě pracujeme usnadní přístup k bankovním účtům právě těm skupinám uživatelů, kteří jsou online podvody ohroženi nejvíce. Do našeho týmu tak hledáme databázového administrátora se zkušenostmi s databázemi Oracle. Třeba jste naší novou posilou právě vy!

Náplň práce:
  • Budete pracovat především na spávě, údržbě a monitoringu Oracle Real Application Clusters.
  • Pracujeme se zálohovacími technologiemi jako je RMAN či ZDRLA.
  • Naše systémy běží na Linuxu.
  • A samozřejmě vás čeká i spolupráce se zbytkem týmu. Úplně nejraději bychom byli, pokud byste z části zvládli zastat i roli on-call podpory pro další z našich vývojářských týmů.

Požadujeme

  • Hledáme admina se zkušenostmi - nejdůležitější je právě praxe s Oracle DB (ideálně 19c)
  • Hodit se vám bude i pokročilá znalost Linuxových OS.
  • A do třetice se neobejdete bez komunikativní angličtiny a češtiny.
  • Zbytek už jsou jen plusové body navíc. Mezi výhody budou patřit zkušenosti se správou Oracle GoldenGate, ZDLRA či Oracle Exdata.
  • V každém případě se s vámi rádi seznámíme i v případě, že si nejste vším jistý úplně na 100%...

Nabízíme

  • Z práce a do práce budete chodit tehdy, když chcete Vy – je u nás flexibilní pracovní doba.
  • Navíc se v kancelářích potkáváme pouze dva dny v týdnu, zbytek je HO.
  • O týden víc dovolené – 5 týdnů je u nás standard.
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti.
  • Chill-out zóna, která hraje barvami.
  • Teambulding v práci i po práci a rozvojová školení pro Vás navíc.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova nebo převážně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Databázový admin - Oracle tech. stack?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Databázový admin - Oracle tech. stack

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.