Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  DATABÁZOVÝ SPECIALISTA (40 – 50.000,-KČ)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Máte zkušenosti s databázovými systémy Oracle? Domluvíte se anglicky a chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost a rozvíjet své znalosti v oblasti Oracle databází?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici:

DATABÁZOVÝ SPECIALISTA (40 – 50.000,-KČ)

Náplň práce:

  • Instalace, provoz a optimalizace databázových systémů Oracle.
  • Řízení a monitoring přístupu uživatelů do databáze.
  • Spolupráce s vývojovým oddělením.
  • Vedení zálohovacích a obnovovacích procesů databáze.
  • Kontakt s technickou podporou Oracle Corporation v případě potřeby.
  • Analýza incidentů přidělených ze Service Desk.

Požadujeme

  • Praktické zkušenosti se správou Oracle databáze 10g, 11g.
  • Zkušenosti s návrhem architektury databáze.
  • Zkušenosti s technologiemi pro zajištění vysoké dostupnosti, Oracle Data Guard, RAC.
  • Dobrá znalost jazyka SQL.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Znalost DWH, OLAP technologií výhodnou.

Nabízíme

  • Dobré finanční ohodnocení.
  • Zajímavou odbornou práci s využitím moderních IT technologií.
  • Jazykové kurzy a další profesní vzdělávání v oboru atd.
  • Týden dovolené navíc, sick-days.
  • Notebook, mobilní telefon.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

Místo výkonu práce: Brno

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás