Volné pracovní místo  Databázový specialista

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici Databázového specialisty.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li>spolupráce s programátory na Firebird, MSSQL a Oracle databázích</li>
<li>řešení problémů u zákazníků včetně centrálních Oracle systémů</li>
<li>profilování a ladění</li>
<li>odpovědnost za kvalitu po celou dobu vývoje</li>
<li>školení</li>
<li>analýzy a plánování dalšího vývoje</li>
<li>vývoj a testování nových databází a JDBC ovladačů</li>
<li>práce v mezinárodním realizačním týmu</li>
</ul>

Požadujeme

Vhodný kandidát splňuje tyto kritéria:<br/>
<ul>
<li>VŠ vzdělání technického směru</li>
<li>praxe v práci s databázemi min. 1 rok</li>
<li>zkušenost s databázemi MSSQL nebo Oracle, ostatní výhodou (Firebird, PostgreSQL,…)</li>
<li>zkušenost s laděním výkonnosti a optimalizace databáze</li>
<li>znalost Java programování výhodou</li>
<li>NJ nebo AJ pro denní používání</li>
<li>schopnost pracovat v týmu</li>
<li>samostatnost a zodpovědnost</li>
<li>řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<br/>
<ul>
<li>atraktivní mzdové ohodnocení</li>
<li>perspektivu a seberealizaci v dynamicky se rozrůstající společnosti</li>
<li>práci na zajímavých a technologicky vyspělých projektech </li>
<li>zázemí mezinárodní společnosti</li>
<li>pružnou pracovní dobu</li>
<li>možnost práce na hlavní i částečný úvazek, případně i při studiu VŠ</li>
<li>atraktivní lokalitu v centru Plzně s vynikající dostupností</li>
<li>jazykové kurzy</li>
<li>fitness centrum v areálu</li>
<li>stravenky</li>
<li>příjemný mladý kolektiv</li>
<li>společné mimopracovní aktivity</li>
<li>nástup ihned</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".