Volné pracovní místo  Databázový správce - Programátor MongoDB.

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Správa databází na platformě MongoDB v prostředí Docker a Swarm
-Technologie
◦ Linux Debian
◦ MongoDB a integrace na do MSSQL
◦ Docker a Swarm
  • Správa a konfigurace
◦ Konfigurace a optimalizace MongoDB v prostředí Docker a Swarm
◦ Základní správa OS Linux
◦ Konfigurace scriptů pro zálohováni DB a archivace dat na datová úložiště.
◦ Scriptování/programování přenosů dat do jiných relačních databází

Požadujeme

  • Proaktivní, týmový hráč
  • Analytické, komunikační, organizační schopnosti
  • Práce s MS Office (word, excel, outlook)
  • Zkušenost s tvorbou SW dokumentace
  • Orientace v systémové integraci mezi DB (SOAP, REST)
  • Zkušenost v pojišťovnictví případně bankovnictví výhodou

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Jiná sdělení

V případě zájmu vyplňte odpovědní formulář a přiložte svůj strukturovaný životopis v českém jazyce.

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru, ostatním předem děkujeme.