Volné pracovní místo  Datový analytik pro produktový management

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pojišťovna VZP, a.s. hledá vhodného kandidáta/kandidátku na níže uvedenou pozici.
Název pozice: Datový analytik pro produktový management
Místo pracoviště: Praha, možnost práce z domova
Datum nástupu: dohodou

Pracovní náplň:
  • Zpracování, analýza a interpretace dat pro potřeby produktových útvarů
  • Vytěžení dat z provozních systému pojišťovny
  • Tvorba reportů
  • Prezentace dat pro vedení odboru a vedení společnosti
  • Spolupráce s dodavateli pojistně technických systémů

Požadujeme

  • Výborná znalost Excelu
  • Znalost SQL (PostgreSQL, MSSQL), výhodou znalost MongoDB
  • Orientace nebo znalost reportovacích nástrojů
  • Znalost principů datového skladu
  • Orientace v pojišťovnictví výhodou
  • Logické, analytické, matematické a prezentační schopnosti
  • Přesnost a smysl pro detail
  • Proaktivní, týmový hráč

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Jiná sdělení

Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte prosím přes odpovědní formulář.

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru, ostatním předem děkujeme.