Volné pracovní místo  Dělnický pracovník Benešov 160 – 250 Kč/hod.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 160–250 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Do prosperující firmy hledáme manuálně zručné dělníky na údržbu zahrad, parků, venkovních terénů a dalších zajímavých projektů. Je to parta, která se stará o design venkovních prostorů pro naše klienty.

Náplň práce:

Práce se zahradním nářadím.
Něco málo ze zednické profese, ale nemusíte mít zkušenosti.
Komunikace s parťáky.

Požadujeme

Manuální zručnost.
Trocha fyzické zdatnosti.
Čistý TR.
Ochotu chodit pravidelné směny od pondělí do pátku 6/7:00 – 15/16:00 – dle počasí.
Nástup nejlépe ihned.
Řidičský průkaz výhodou nikoliv podmínkou.
Přátelské a reprezentativní vystupování před našimi zákazníky.

Nabízíme

Dlouhodobou/pravidelnou spolupráci
Hezkou mzdu 130Kč/hod základní mzda + příplatek 30,-Kč/hod příplatek mají všichni, kteří chodí do práce, jak mají.
Karierní růst – po zaškolení 250Kč/hod
Jednosměnný provoz.
Přátelské jednání.
Zaškolení na různé terény.

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte své CV.