Volné pracovní místo  Dělník / ce - Operátor / ka výroby až 20.000 Kč/měsíc

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče na pozice Operátor/ka - montáže pájení kontrola kvality aj.

Nabízíme:
  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení
  • BENEFITY dle provozu:
13.mzda 5 týdnů dovolené zdarma svozové autobusy dotované závodní stravování od 23 Kč/menu příspěvek na svačiny čtvrtletní bonusy roční bonusy příspěvek na dovolenou klimatizované prostředí aj.
  • pracoviště Kladensko Rakovnicko
  • pohovory ihned nástupy dle dohody

Náplň práce:
  • montáže komponentů obsluha zařízení /strojů
  • testování výrobku - vstupní/výstupní kontrola
  • kontrola kvality

Požadujeme
  • praxe ve výrobě / skladu
  • ochota pracovat na 1- 2 směny Po-Pá (8 hod směny)
  • znalost práce dle manuálu pájení - výhodou
  • odpovědnost spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

V případě zájmu zašlete životopis na použijte odpovědní formulář volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář