Volné pracovní místo  DĚLNÍK MONTÁŽNÍ LINKY, ÚSTÍ N. LABEM

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení

O firmě

Ref. č.: 8-21-204355. Chcete pracovat ve výrobní společnosti? Pojďte k nám zúročit Vaší manuální zručnost.<br/>
<br/>Stále ještě doplňujem náš tým o další DĚLNÍKY MONTÁŽNÍ LINKY!<br/>
<br/>Mezi hlavní náplň práce patří:<ul>
<li> montáž a kompletace výrobků</li>
<li> testování a kontrola kvality hotových výrobků</li>
<li> obsuha jednoduchých výrobních strojů</li>
<li> balení, etiketování</li>
<li> zásobování linky materiálem</li>
<li> manipulační práce dle pokynů nadřízeného</li>
</ul>
<br/>Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Požadujeme

Požadavky máme standardní. Vítáme především:<ul>
<li> pracovní zkušenost z výrobní společnosti - např. montáž, kompletace, práce na lince apod.</li>
<li> ochotu pracovat na směny (3 směnný nebo nepřetržitý provoz)</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> dobrý zdravotní stav = práce ve stoje na místě 7,5 hod. nebo 12 hod. denně</li>
<li> spolehlivost a zájem o práci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> dotované stravování/stravenky</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.