Volné pracovní místo Dělník - Plzeňsko 24.000 Kč ihned

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Jednoduchá obsluha balícího a kompletačního stroje
  • Kontrola výstupní kvality
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme:

  • Technické povědomí
  • Zkušenosti s obsluhou strojů ve výrobě / balení / kompletaci
  • Umět pracovat v rámci týmu ale i samostatně
  • PC znalosti na základní úrovni – jednoduché úkony
  • Dobrý zrak – možno nosit brýle či kontaktní čočky

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení 24.000 Kč /měsíc plus roční odměny
  • Dobrovolné přesčasy pro vyšší výdělek
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce
  • Dotovaná svozová doprava
  • Stravování přímo v zázemí společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění

V případě zájmu nám neváhejte zaslat Váš životopis.