Volné pracovní místo  Dělník v potravinářském průmyslu

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta Lesaffre Česko, a.s., výrobce a dodavatele potravinářských surovin pro pekařskou výrobu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Dělník v potravinářském průmyslu.

Náplň práce:

  • Manipulace, vážení a příprava surovin pro výrobu pekařských směsí a kvasů
  • Obsluha automatických strojů při míchání a dávkování
  • Manipulace s břemeny
  • Balení hotových výrobků

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání či výuční list (v potravinářském oboru - výhodou)
  • Praxe na dělnické pozici minimálně 3 roky – výhodou
  • Průkaz VZV – výhodou
  • Platný potravinářský průkaz (lze vystavit u naší lékařky)
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Spolehlivost, pracovitost
  • Manuální zručnost a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve společnosti s tradicí, příjemné pracovní prostředí
  • Jednosměnný provoz - flexibilní pracovní doba
  • Motivující mzdové ohodnocení s individuální výkonnostní složkou
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, na brýle, na očkování, flexi pasy atd.
  • Práci na HPP
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů

Vhodné pro

Absolventy.