Volné pracovní místo  Dělník ve slévárně - možnost ubytování - ZAUČÍME!

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Do slévárenské společnosti ihned příjmeme pracovníky do výroby! Nemáte-li zkušenosti, nevadí, rádi Vás zaučíme!

Náplň práce:
  • obsluha tavících pecí
  • práce s roztavenými kovy
  • odlévání tekutého kovu pomocí stroje
  • kontrola procesu tavení

Požadujeme

  • praxi ze slévárenství nebo podobného provozu velkou výhodou!
  • základní znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu/ práce možná i na dvě směny (R,O)
  • místo výkonu práce: olomoucko

Nabízíme

  • stabilní práce v kmeni společnosti
  • bonusy, prémie, odměny
  • možnost firemního ubytování
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • dostupnost hromadné dopravy u místa pracoviště
  • dotované stravné

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!