Volné pracovní místo  Dělník ve výrobě, Strojírenský dělník

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme šikovné pracovníky se zkušenostmi s prací ve výrobě.

Náplň práce:
  • obsluha strojů
  • práce ve 3 směnném provozu (Po - Pá) nebo nepřetržitý provoz
  • manuální práce
  • práce s kovem
  • obsluha výrobní linky
  • dodržování a zvyšování jakosti a kvality výrobků
Plat: 17 000
Město: Ústí nad Labem

Požadujeme

  • předchozí praxe z výrobní společnosti
  • zkušenosti s obsluhou strojů výhodou
  • schopnost dodržovat BOZP
  • vzdělání technického směru - VÝHODOU
  • preciznost
  • dobrý zdravotní stav
  • bydliště v Ústí nad Labem a BLÍZKÉM okolí

Nabízíme

  • dlouhodobé stabilní zaměstnání
  • možnost přechodu do kmenového stavu
  • mzda 15 000 - 17 000 Kč (83 Kč/hodinu) + až 3000 Kč motivační složka mzdy
+ příplatky ze zákona
+ bonusy
  • po zapracování možnost navýšení mzdy
  • moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv
  • práce vhodná především pro MUŽE

Vhodné pro

Absolventy.