Volné pracovní místo  Dělník ve výrobě / Strojní zámečník

Lokalita Teplice a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Ve společnosti TECHCO-Electrics s.r.o. (Teplice) vyrábíme rozvaděče pro energetická a řídící zařízení a transformátorové stanice pro nejrůznější oblasti použití. Naše výrobky se nacházejí v komunikačních technologiích, ve zpracovatelském průmyslu, v dopravě i energetice.

Aktuálně hledáme kolegu na pozici: DĚLNÍK VE VÝROBĚ / STROJNÍ ZÁMEČNÍK.
Místo výkonu práce: Techco-Electrics ETS s.r.o. , Riegrova 1874, Teplice 415 01

Pracovní náplň:
  • Pomocné práce spojené s výrobou a montáží
  • Montáže kovové konstrukce rozvaděčů, obsluha strojů a zařízení

Práce na ranní směny: 06.00 – 14.30

Požadujeme

VÝUČNÍ LIST – PODMÍNKOU
  • Zručnost
  • Praxe obdobné pozici výhodou
  • Ochota a schopnost učit - ZAUČÍME
  • Spolehlivost, flexibilita

Nabízíme

  • Základní mzda dle pracovního zařazení + individuální složka mzdy až 50 Kč/hod. dle zkušeností a kvalifikace
  • Bonusy, odměny za kvalitně a rychle odvedenou práci
  • Příspěvek na stravování 77 Kč/den, Flexi passy, 5 dní zdravotního volna navíc, Příspěvek na penzijní spoření
  • Čisté a klidné prostředí
  • Zaměstnání na HPP

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Více informací o pracovní pozici Vám poskytneme skrze odpovědní formulář.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
TĚSÍME SE NA VÁS!