Volné pracovní místo  DĚLNÍK/CE K LISŮM HRANICE 110,-Kč/h

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení

O firmě

Ref. č.: 12-21-224137. CO TAKHLE 110,-KČ/NA HODINU ZA JEDNODUCHOU OBSLUHU LISU ?<br/>
<br/>HLEDÁME OPERÁTORA-OPERÁTORKU VÝROBY DO HRANIC<br/>
<br/>Pro mezinárodní společnost v Hranicích, která vyrábí sofistikované plastové díly pro automotive, hledáme SPOLEHLIVÉ OPERÁTORY VÝROBY<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> jednoduchá obsluha lisů na plasty</li>
<li> odebírání, drobné opravy, skládání a kontrola výlisků</li>
<li> 3 směnný režim</li>
</ul>
<br/>Nástup co nejdříve, smlouva na 6 měsíců.

Požadujeme

<ul>
<li> praxe na podobné pozici</li>
<li> obsluha lisů na plasty výhodou</li>
<li> ochota pracovat na 3 směny</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> hrubá mzda 110,-Kč/hodinu </li>
<li> stravenky</li>
<li> zákonné příplatky</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.