Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  DENNÍ VYCHOVATEL/KA (20.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Máte kladný vztah k dětem? Chcete se věnovat práci, která Vás bude skutečně naplňovat? Máte pedagogické vzdělání? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!

Dětský domov rodinného typu hledá do svého týmu posilu na pozici:

DENNÍ VYCHOVATEL/KA (20.000,- Kč)

Náplň práce:

  • zajišťování celodenní péče o děti
(12hodinové směny)
  • komplexní výchovná a vzdělávací činnost
  • rozvíjení znalostí, schopností i osobností dětí
  • obvyklé domácí práce vyplývající z výchovné činnosti
  • vedení dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání pedagogického směru (speciální nebo sociální pedagogika výhodou)
  • 2 roky praxe v práci s dětmi
  • zkušenosti v práci s ohroženými dětmi výhodou
  • schopnost vytvářet dětem bezpečné a vlídné prostředí
  • odolnost vůči psychické zátěži

Nabízíme

  • naplňující a smysluplnou práci
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost rozvíjet a prohlubovat své dovednosti
  • příjemné prostředí nově rekonstruovaného zařízení
  • závodní stravování

Místo výkonu práce: Dolní Čermná

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici DENNÍ VYCHOVATEL / VYCHOVATELKA v Dolní Čermné? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí volby "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás