Volné pracovní místo  DESIGN & DEVELOPMENT ENGINEER, ref.č. D-156

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, přední výrobní společnost působící v oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici:

D&D Engineer je zodpovědný za vývojové aktivity spojené s návrhem tlumičů pérovaní a jejich integrace do podvozku automobilu.
Podle zkušeností a zaměření se může věnovat buď vývoji celé tlumičové skupiny nebo se stát expertem v oblasti specifických dílů nebo technologií (viz. Náplň práce).

NÁPLŇ PRÁCE:
Navrhuje design pro nové projekty ve fázi RFQ (předprojektová fáze)
Integruje design do prostředí automobilu společně se zákazníkem.
Vytváří technickou dokumentaci výrobku za spolupráce s oddělením CAD
Ověřuje pevnost a životnost designu za spolupráce s oddělením CAE
Zajišťuje standardní testy nebo navrhuje testovací metody pro ověření funkčnosti a životnosti výrobku.
Poskytuje podporu vývoje v rámci běžících projektů na evropské i globální úrovni.
Poskytuje technickou podporu pro otázky funkce a designu v ostatních odděleních výrobního závodu (kvalita, technologie, výroba)

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání technického směru
Komunikativní angličtina, další jazyk výhodou
Pokročilá uživatelská znalost práce na PC
Předpoklady pro týmovou práci a komunikační dovednosti
Chuť pracovat ve vývojovém oddělení v automotive

Nabízíme

Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
Možnost profesního růstu v evropském vývojovém týmu
Motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".