Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  DESIGN ASSURANCE ENGINEER (od 35.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Popis pracovní nabídky

Chcete se podílet na vývoji nových produktů?
Máte zkušenosti na technické pozici v oblastech Výroba/Procesy/Design?
Chcete využívat dobru znalost anglického jazyka?
Pokud ano, využijte příležitost stát se součástí našeho týmu!

Mezinárodní společnost se sídlem na Vysočině, nejvýznamnější výrobce v oblasti lehkého průmyslu, hledá do svého týmu nového člena na pozici:

DESIGN ASSURANCE ENGINEER (od 35.000,- Kč)

Náplň práce:

  • práce na projektech vývoje nových i stávajících výrobků
  • spolupráce při zavádění nových produktů do výroby
  • změny a zlepšování stávajících produktů
  • testování a ověřování funkce produktů
  • komunikace se zákazníky, upřesňování jejich požadavků
  • služební cesty

Požadujeme

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici v oblasti vývoje výrobků
  • zkušenosti ve výrobní společnosti (sériová výroba – lehký průmysl)
  • velmi dobrá komunikativní znalost AJ (denní komunikace se zákazníky)
  • výborné komunikační schopnosti, samostatnost, analytické dovednosti
  • ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme

Nabízíme:

  • samostatnou a odpovědnou práci s vysokou mírou seberealizace
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti s klíčovým postavením na trhu
  • kontakt s moderní technikou a nejnovějšími technologiemi
  • možnost profesního i osobního růstu
  • nadstandardní platové podmínky
  • příjemné pracovní prostředí
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce DESIGN ASSURANCE ENGINEER na Vysočině? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu pomocí volby "odpovědět". Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Zasláním materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Pardubický kraj

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás