Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  DESIGNER 3D S AJ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Rádi tvoříte, programujete a hledáte v tomto oboru uplatnění? Komunikujete rádi se zákazníky? Chtěli byste pracovat pro mezinárodní společnost?

Pracujte pro nás.

Zajímavá společnost se stabilním postavením na trhu, rozšiřuje svůj tým o: 3D DESIGNERY S AJ.

Náplň práce:
  • Modelování ve 3D systémech
  • Konstrukce vstřikovacích systémů
  • Technická a odborná podpora zákazníků
  • Komunikace a spolupráce v rámci týmu

Požadujeme

Požadavky:
  • VŠ/SŠ vzdělání (v oboru technika, strojírenství)
  • Modelování v CAD systémech (popř. další 3D systémy)
  • Znalost vstřikování a zpracování plastů výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti ze zákaznického servisu, popř. komunikace se zákazníky výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
  • Stabilní zaměstnání
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání
  • Příspěvky na penzijní připojištění

Lokalita: Praha

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás