Volné pracovní místo  DESIGNER - automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte rádi dobrodružství, rádi cestujete a poznávate nová místa? Zároveň se zajímáte o automobilový průmysl a máte praxi v konstrukci automobilových prvků? V tom případě hledám právě Vás. Pošlete mi Váš životopis!<br/>
<br/>Vaše náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Navrhování, testování a analyzování produktu</li>
<li> Práce s 2D a 3D modely, technickou dokumentací</li>
<li> Práce s výpočty mechanické odolnosti</li>
<li> Školení zaměstnanců na technický produkt</li>
<li> Technická podpora, tvorba DFMEA a PFMEA</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru</li>
<li> Praxe v oblasti automobilového průmyslu / hydrauliky nutná</li>
<li> Anglický jazyk na úrovni B2 (dennodenní komunikace s kolegy a managementem společnosti)</li>
<li> Znalost programu Creo výhodou</li>
<li> Ochota cestovat</li>
<li> Samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup k práci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Roční bonusy</li>
<li> Podíly na zisku</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Stravování ve firemní jídelně</li>
<li> Měsíční příspěvek zaměstnavatele na soukromé životní pojištění nebo penzijní připojištění</li>
<li> Možnost přicházet s vlastními nápady</li>
<li> Práce v mezinárodní společnosti</li>
</ul>