Volné pracovní místo  Designer s AJ/NJ – automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Nová šance nejen pro absolventy!! Pokud hledáte nové výzvy, pak čtěte dál. Pro našeho klienta – úspěšnou společnost na Vysočině – hledáme vhodné uchazeče na pozici Designer s využitím jazyka.<br/>
<br/>Vaše náplň práce bude:<ul>
<li> konstrukce výrobků</li>
<li> tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace, kusovníků atd.</li>
<li> změnové řízení</li>
<li> samostatné technické analýzy týkající se konstrukčních a procesních změn</li>
<li> komunikace a spolupráce s členy mezinárodního týmu</li>
<li> konstrukční podpora při zavádění výrobků do výroby</li>
<li> podpora optimalizace výrobních procesů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ / VŠ vzdělání strojírenského směru</li>
<li> AJ či NJ na komunikativní úrovni </li>
<li> znalost 3D CAD systému Catia V5</li>
<li> praxe vývojového konstruktéra v oblasti automotive výhodou</li>
<li> znalost zpracování plastů, teorie spalovacích motorů a některého PDM systému výhodou</li>
<li> základní znalosti z oblasti konstrukce, technologie a materiálů</li>
<li> ŘP skup. B </li>
<li> aktivní přístup, samostatnost</li>
<li> spolehlivost, ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

Plat: dle praxe a zkušeností<br/>Nástup: dohodou<br/>
<ul>
<li> mezinárodní prostředí a spolupráci </li>
<li> péči o osobní a profesní rozvoj</li>
<li> bezplatné jazykové vzdělávání</li>
<li> 13.mzda/14.mzda</li>
<li> kvartální odměny (15. mzda)</li>
<li> dovolená navíc</li>
<li> závodní stravování, penzijní připojištění</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.