Volné pracovní místo  DESKTOP ARCHITEKT

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici Desktop architekta. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> zodpovědnost za architekturu desktopových systémů </li>
<li> zajištění nejlepšího možného desktopového prostředí</li>
<li> podpora 3. stupně (Tier-3)</li>
<li> instalace, konfigurace a administrace pracovišť</li>
<li> problémové analýzy a řešení SW a HW problémů</li>
<li> práce se SCCM</li>
<li> příprava školicích materiálů a vedení školení v oblasti desktopových procesů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oblasti informačních technologií</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> velmi dobrá znalost Windows XP/7, MS Office, IE, VPN, Enterprise smartphones solutions </li>
<li> znalost administrace Windows serveru 2003, 2008, 2008 R2 Server</li>
<li> znalost group policy management, DNS, WINS, DHCP, PXE, NTP, SMTP, MS Exchange 2003 a 2010, Enterprise Antivirus Solution, information security</li>
<li> zkušenost se SCCM</li>
<li> praxe na pozici desktop architekta výhodou</li>
<li> orientace v oblasti virtualizace </li>
<li> schopnost samostatné práce</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> rozvoj kariérního růstu</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> účast na mezinárodních projektech</li>
<li> profesní školení a tréningy - odborné i AJ</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> bytová podpora, příspěvek na splácení hypotéky, nenávratná půjčka, příspěvek na dojíždění</li>
<li> životní či důchodové pojištění</li>
</ul>