Volné pracovní místo  Zdravotní sestra

Lokalita Praha a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Pro soukromou kliniku v Praze hledáme vhodnou kandidátku:

Náplň práce:
  • práce ambulantní sestry
  • zodpovědnost za plynulý chod ordinace příjem pacientů a administrativa s tím spojená
  • příprava pacientů na odborná vyšetření asistence lékaři při vyšetřovacích výkonech

Požadujeme:
  • SŠ/VOŠ zdravotní
  • potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti
  • jakákoliv zkušenost s dětmi VÝHODOU!!
  • základy AJ

Nabízíme:
  • platové ohodnocení 24 - 36000-Kč/dle praxe
  • zázemí stabilní společnosti soukromé kliniky
  • podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • další vzdělávání s podporou kliniky
  • místo pracoviště: Praha 5
  • 8 hodinová pracovní doba /pátek krátkývíkendy volné/
  • stravenky příspěvek na dovolenou příspěvek na penzijní připojištění
  • 2x ročně odměny