Volné pracovní místo  Dětský alergolog/žka s flexibilní pracovní dobou!

Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–100 000 Kč / měsíc

Pro oddělení špičkové soukromé kliniky hledáme nového kolegu na pozici ALERGOLOg/ŽKA.

Náplň práce:

-Ambulantní činnost alergologa
-Poskytování péče pacientům za využití nejmodernější přístrojové techniky
-Provádění vyšetření
-Stanovení doporučené léčby
-Provádění testů a rozborů

Požadujeme:

-Vysokoškolské vzdělání - specializovaná způsobilost
-Docházku na min.poloviční úvazek nebo ideálně plný
-Morální a občanská bezúhonnost
-Vstřícné chování a vystupování
-Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

-Jednosměnný provoz v soukromé klinice v centru Prahy
-Práci v zařízení na vysoké úrovni s nejnovější zdravotnickou technikou
-Další specializovaná vzdělávání moderní a přátelské pracovní prostředí
-Motivující fin. ohodnocení 600-/hod. a bonusy dle prokázané způsobilosti
-Firemní benefity: stravenkypříspěvek na dovolenoukulturu sport vzdělánípenzijní nebo životní pojištěnínadstandardní zdravotní péče pro rodinu a blízké

-Nástup ihned nebo dohodou