Volné pracovní místo  DEVELOPER - ASP.NET

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-232566. Živíš se programováním v ASP.NET? Mluvíš anglicky? Pokud ano, rádi tě uvítáme v našem cool kolektivu. Reaguj na pozici DEVELOPER ASP.NET<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> programování mobilních aplikací </li>
<li> vývoj a testování SW + technická podpora</li>
<li> řešení uživatelských požadavků</li>
<li> práce s technickými dokumenty</li>
<li> administrativa spojená s plněním IT úkolů</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Ostrava

Požadujeme

<ul>
<li> IT vzdělání</li>
<li> angličtina na dobré komunikativní úrovni</li>
<li> zkušenost jako programátor v ASP.NET</li>
<li> znalost SQL a JavaSript</li>
<li> zkušenosti s programováním webových aplikací, nebo Androidu</li>
<li> ochota občasného cestování do zahraničí</li>
<li> ochota pracovat v mezinárodním týmu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> individuální mzdové ohodnocení - nadstandardní</li>
<li> mobilní telefon, notebook</li>
<li> parkovací místo</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> stravenky</li>
<li> příspěvek na penzijní a životní pojištění</li>
<li> smlouva na dobu neurčitou</li>
</ul>
<br/>V neposlední řadě také:<ul>
<li> přístup k nejmodernějším technologiím</li>
<li> účast na prestižních projektech</li>
</ul>