Volné pracovní místo  Developer, který se chce posunout

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–60 000 Kč / měsíc

Ve vývoji máte už něco za sebou a cítíte, že je na čase se posunout dále? Jste na Správné Adrese! Do našeho nového týmu hledáme Manažera vývoje. Pokud se dohodneme, se svým týmem budete mít na starosti vývoj CRM aplikace pro bankovní sektor. Kromě příležitosti a zajímavého projektu Ti můžeme nabídnout zázemí ryze české společnosti a potenciál pro profesní růst.

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za vývoj CRM aplikace v .NET
  • Vedení a koordinace týmu 3 programátorů, Plánování a řízení vývoje
  • Správa help-desku a zodpovědnost za dodržování release date
  • Komunikace s klienty z oblasti bankovního sektoru
  • Pokud budete chtít, můžete se klidně věnovat i vývoji

Požadujeme

  • Prokazatelnou zkušenost s vývojem v C# / .NET
  • Výhodou (nikoliv podmínkou) zkušenost s vedením týmu vývojářů
  • Komunikativnost – protože Vy budete styčným bodem pro svůj tým i klienty
  • Schopnost motivovat a vytvářet vhodné podmínky pro práci v týmu
  • Bonusem bude, pokud zvládáte komunikaci v angličtině (slovem i písmem)

Nabízíme

  • Příležitost ukázat co ve Vás je a převzít zodpovědnost za celý tým
  • Parádní kanceláře v centru Brna s parkováním a spoustou restaurací okolo
  • Budeme Vás podporovat v růstu a rozvoji, protože tak je to zkrátka správně
  • Vy (i Váš tým) dostanete volnost ve formě flexibilní pracovní doby a home office
  • Počítat můžete i se všemi standardními benefity jako jsou stravenky, občerstvení na pracovišti, motivující odměny a spousta dalších vychytávek

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Developer, který se chce posunout?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Developer, který se chce posunout

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.