Volné pracovní místo  DevOps - Amazon Cloud management / automation

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 63 000–95 000 Kč / měsíc

Exkluzivní nabídka pozice do menší ale silné a technologicky neotřelé společnosti působící na mezinárodním poli v oblasti virtualizace. Hledáme kolegu, který je a bude zapálený do oblasti DevOps v prostředí dnes populárního veřejného Cloudu (v našem případě Amazon). Jedním z našich produktů je analytický nástroj schopný "věštit budoucnost" a umět tak předejít katastrofě.

Náplň práce:
  • správa prostředí, nástrojů a postupů v AWS
  • automatizace činností v / mezi dílčími prostředími (vývojové, produkční, testovací, release)
  • automatizce opakujících se činností pomocí skriptů nebo existujících nástrojů pro automatizaci
  • komunikace s vývojáři, realizace jejich "přání a tužeb"
  • obecně konfigurace služeb a nástrojů v OS Linux

Požadujeme

  • SŠ / VŠ v IT nebo relevantním
  • praxe na obdobné pozici jako specialista na AWS Cloud
  • obecně praxe z oblasti DevOps - automatizace, skriptování (PERL, Python, shelly)
  • zkušenosti s virtualizací - kontejnery, virtuální stroje
  • znalost OS Linux
  • orientace v oblasti verzování a nasazení SW (GIT, SVN)
  • zkušenost a zájem pracovat v agilním prostředí
  • angličtina - schopnost ústně komunikovat s kolegou v technické rovině, IT / SW terminologie

Nabízíme

  • mzda odpovídající zkušenostem
  • nákup firemních akcií
  • menší společnost ale se silným finančním zázemím
  • multijazyčný tým
  • interní jazyk angličtina
  • pružná pracovní doba
  • možnost příležitostné práce z domu
  • dny zdravotního volna
  • občerstvení na pracovišti - káva, čaj, ovoce, apod.
  • lokalita: Praha 4

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku DevOps - Amazon Cloud management / automation?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DevOps - Amazon Cloud management / automation

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.