Volné pracovní místo  DevOps – junior až senior pro herní průmysl

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000–110 000 Kč / měsíc

Jedná se o českou společnost s mnoha letým know-how, která zajišťuje vývoj, provoz i podporu pro herní platformy a terminály.
Především v poslední době se celá firma orientuje čím dál více na multiplatformí a mobilní vývoj různorodého softwaru. Od mobilních aplikací pro onlinové sázení na sporty (včetně e-sportů) až po online poker, který mimo jiné umožňuje pořádání a streamování velkých online turnajů.
K vývoji jsou zde používány moderní technologie, které splňují ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Společnost se může pyšnit týmem kvalitních IT odborníků i pohodovou uvolněnou atmosférou, která zde vládne.

Náplň práce:
Jedná se o českou společnost s mnoha letým know-how, která zajišťuje vývoj, provoz i podporu pro herní platformy a terminály. Především v poslední době se celá firma orientuje čím dál více na multiplatformí a mobilní vývoj různorodého softwaru. Od mobilních aplikací pro onlinové sázení na sporty (včetně e-sportů) až po online poker, který mimo jiné umožňuje pořádání a streamování velkých online turnajů.

Požadujeme

  • Docker / Kubernetes
  • AWS a okrajově i Azure DevOps
  • Ansible, Terraform a Puppet
  • Hyper-V a VMware
  • Linux (RHEL) + Windows

Výhodou bude pokud budete umět:
  • Zkušenosti s jakýmkoliv cloudem (Google, MS Azure, AWS či některý z open cloudů)
  • Praxi na administrátorské pozici – Windows a Linux servery
  • Znalosti technologií Ansible, Terraform či jakéhokoliv Configuration Management Systems
  • Znalost některého z programovacích nebo skriptovacích jazyků (C#, JavaScript, Java, Python, Ruby apod.)

Nabízíme

  • Pracujeme v týmu, kde se na sebe navzájem můžeme spolehnout a kde se od sebe navzájem neustále učíme. A věřte, že se opravdu budete mít od koho učit!
  • Můžete si vybrat, jestli budete pracovat z kanceláře či z domova (klidně i full-remote) nebo obě varianty kombinovat.
  • Neustále se u nás něco děje. Chcete pracovat na novém projektu, využít možnost být v týmu od úplného začátku a výrazně se podíle na podobě celého výsledku? Nebo vás láká spíš práce s tím, co běží už nějakou dobu a v současnosti je spíše třeba vše udržovat v chodu a všechny procesy postupně kompletně zautomatizovat?
  • Nejsme korporát – máme flexibilní pracovní dobu a nemusíte se bát ani žádných nočních pohotovostí či dosahů. V práci máme super atmosféru a rádi spolu trávíme nějaký čas i po práci (alespoň občas).
  • Potrpíme si na dobrou kávu, kterého máme vždycky dost.
  • Máme multisport karty, týden dovolené navíc, sick-days i stravenky. A zajímavou práci navíc…

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku DevOps – junior až senior pro herní průmysl?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniela Vladařová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DevOps – junior až senior pro herní průmysl

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.