Volné pracovní místo  DevOps, který nás dostane nejen na cloud

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 63 000–90 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Potká se Čech, Slovák a Angličan…
Znáte ten vtip?
Ve skutečnosti to takhle vypadá v našem týmu. Společně jsme od Američanů převzali velký projekt.
Právě teď mezi sebe hledáme DevOpsáky všeho druhu, které baví jejich práce. Rádi bychom ho se viděli v cloudu a zároveň potřebujeme i někoho, kdo umí třeba s Dockerem. Pojďte do toho s námi…

Náplň práce:
  • Pracujeme jako tým, a právě DevOps je pro nás především o spolupráci.
  • Jste duší spíše Dev? Pro nás je to práce s technologiemi jako je Docker/Kubernetes nebo Ansible či Terraform.
  • Nebo Vám více vyhovuje Ops? Zde se bavíme o virtualizačních platformách nebo právě o správě cloudových řešení.
  • Samotná řešení, která budete spravovat a nasazovat běží už teď na serverech po celém světě. Stejně tak i kolegové nejsou jenom z Čech.
  • Využíváme operační systémy od Microsoftu i Linux (hlavně RHEL a distribuce založené na Debianu).
  • V naší práci dobře víme, že je třeba se neustále dále vzdělávat, počítáme tedy i s tím, že si své znalosti budete rozvíjet i Vy!

Požadujeme

  • Tak především nehledáme supermana, jde nám o to, abyste na sobě chtěl dál pracovat.
  • Máte už předchozí zkušenosti. Bude se Vám hodit praxe buď přímo z DevOps nebo např. zkušenosti s administrací či vývojem (aspoň základní znalost C# z Vás udělá našeho vysněného kandidáta).
  • Hodit se Vám bude hlavně zápal do práce s cloudy (od Microsoftu, Googlu nebo Amazonu). Ideálně máte předchozí zkušenost právě s migrací infrastruktury z on-premise.
  • Umíte pracovat s kontejnery – Docker a Kubernetes.
  • V minulosti jste nasazoval infrastrukturu například právě v Ansible nebo v Terraform.
  • Anglický jazyk používáte na komunikativní úrovni (kolega se učí česky, ale zatím mluvíme hlavně anglicky).

Nabízíme

  • Máme pro Vás zajímavé platové ohodnocení + roční prémie.
  • K tomu dostanete roční rozpočet na další technický rozvoj až 40.000 Kč.
  • Navíc je u nás možnost home office a pružná pracovní doba.
  • Při dlouhodobé spolupráci máte nárok na 5 týdnů dovolené
  • Po celý den je pro Vás připravené výborné jídlo a pití.
  • Ale hlavně jsme nadšený a přátelský tým. Nikdy se u nás nebudene nudit a práce pro Vás bude i zábavou.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku DevOps, který nás dostane nejen na cloud?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DevOps, který nás dostane nejen na cloud

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.