Volné pracovní místo  DevOps specialista, který si rozumí s umělou inteligencí

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–120 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Láká Vás umělá inteligence a "počítače, které myslí"?
Náš bussines vznikl jako projekt tří spolužáků u piva. Přes diplomové práce a doktorandské studium jsme do dnešního dne vybudovali start-up, který v posledním investičním kole získal více než 6 milionů dolarů a začátkem roku vyvolal docela velký poprask na wallstreet díky našim analýzám amerických prezidentských voleb.
Chtěli byste být součástí? Dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:
  • Právě teď hledáme DevOps.
  • Dev je pro nás automatizace v Bashi a Pythonu.
  • Ops je pro nás správa serverů, virtualizované infrastruktury a cloudů (Azure / AWS).
  • K tomu všemu na Vás čekají pipeliny CI/CD a dohledové systémy.

Požadujeme

  • Ve zkratce bychom uvítali obecný přehled o celé oblasti a odborné znalosti v jedné konkrétní oblasti.
  • Hodit se Vám bude buď praxe z DevOpsu jako takového, z vývoje (s Pythonem, Go nebo Basham) nebo pokročilé znalosti administrace linuxové či cloudové infrastruktury.
  • Technologický stack, který využíváme je postavený hlavně na Azure/AWS; Ansiblu, Jenkinsu, GitLabu a Zabbixu.

Nabízíme

  • Tvůrčí prostředí, kde vždy budete mít prostor k vlastnímu profesnímu růstu a rozvoji.
  • Atraktivní platové ohodnocení a jako bonus navíc podíly ve společnosti formou akcií.
  • 5 + 1 týden volna (25 dnů dovolené a 5 dnů sick-days)
  • Možnost práce z 80 % z domova.
  • Spolupráci na HPP či na IČO.
  • Množství dalších benefitů jako multisport karty, pravidelné praconví snídaně, večeře nebo team-buldingy a spoustu dalšího.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku DevOps specialista, který si rozumí s umělou inteligencí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DevOps specialista, který si rozumí s umělou inteligencí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.