Volné pracovní místo  DevOps Specialista

Lokalita Opava a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřenou nejen na programování a dodávky softwaru, ale i na vývoj vlastního hardware, hledáme pro pobočku v Praze, či Opavě nového kolegu, či kolegyni na pozici DevOps Specialista.

Náplň práce:

  • základní činnosti DevOps
  • nastavení DevOps procesů
  • automatizace nasazování projektů a testů
  • vytváření skriptů pro automatizaci
  • návrh technického řešení a optimalizace DevOps
  • monitoring infrastruktury, analýza problémů a výkonových charakteristik
  • spolupráce s vývojáři a podpora vývojových týmů

Požadavky na kandidáta:

  • znalost OS Linux (preferovaný Debian)
  • znalost principů continuous integration
  • znalost skriptování (např. v Bash, Python apod.)
  • znalost Ansible, Docker, KVM, Git, Gitlab, MySQL a dalších technologií
  • schopnost efektivně spolupracovat v týmu
  • jazyky: čeština, popřípadě slovenština, angličtina na úrovni čtení technické dokumentace

Odměna a benefity:

  • možnost zkráceného nebo plného úvazku
  • preferujeme IČO, ale je možné i HPP
  • dle typu kontraktu: příspěvek na stravování, Multisport karta, 3x sick days, homeoffice, poloflexibilní prac. doba, každé úterý firemní snídaně, firemní akce, v Praze dog friendly office
  • místo výkonu práce Praha 8 (hned na metru Palmovka) nebo Opava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Požadujeme

Angličtina - Základní

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.