Volné pracovní místo  DevOps SPECIALIST/PRAHA/TAR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, vývojářskou společnost s mezinárodní působností poskytující konzultace, řešení a služby zejména v oblastech financí, telekomunikací, utilit a veřejné správy hledáme vhodného kandidáta na pozici DevOps Specialist.

Náplň práce:
Sledujete stále nové trendy v oblasti vývoje a architektury? Stále zkoušíte nové přístupy a technologie? Rád/a své poznatky sdílíte s ostatními a chcete mít vliv na kvalitu dodávaných projektů? Umíte své okolí motivovat ke změně? Dokážete své názory obhájit a prezentovat i před zákazníky?
Pak je tu příležitost právě pro vás…

Požadujeme

  • zkušenosti v oblasti DevOps, výhodou OpenStack, Docker, SpringBoot a jiné
  • praxe v oblasti vývoje Java (nebo .Net) jako vývojář až architekt
  • zkušenosti s provozem aplikací ve vývojových, testovacích a produkčních prostředích
  • schopnost nastavit Continuous Integration procesy s vazbou na code versioning a bug tracking systémy
  • praxe s procesy Application Lifecycle Management a Release Management
  • přehled ve využívání privátních i veřejných cloudových služeb, praxe v migraci interního vývoje a provozu do cloudu
  • vítány zkušenosti s AWS, Azure, RackSpace apod.
  • výhodou je zkušenost s produktovým vývojem, typicky více verzí SW pro více zákazníků a vazba na metodiky a podpůrné nástroje
  • ochota neustále se vzdělávat a učit novým věcem, umět se podělit o tyto poznatky a motivovat vývojáře i zákazníky chtít používat nové technologie a přístupy
  • znalost telco nebo finanční oblasti výhodou
  • výborná ČJ/SJ, techn. AJ

Nabízíme

možnost podílet se na zajímavých úkolech a projektech - rozsah je dán jen vlastními limity
  • možnost si reálně „osahat“ novinky na technologickém trhu, uvést je do povědomí nebo dokonce vést kolegy k jejich reálnému uplatnění na projektech
  • prostor pro samostatné plnění pracovních úkolů
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a inovací
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • zázemí stabilní české firmy
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Místo výkonu práce: Praha
Datum nástupu: dohodou

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na email použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 6143/DevO/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.