Volné pracovní místo  Digital Marketing Assistant/Webdesigner

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Digital Marketing Assistant/Webdesigner.

Náplň práce

  • Práce s e-aplikacemi, tvorba a správa webových stránek
  • Zodpovědnost za veškeré digitální projekty
  • Správa sociálních sítí
  • Vytváření facebook aplikací, emailových kampaní, newsletterů, e-katalogů
  • Zodpovědnost za marketingový obsah lokálních online stránek, práce s graf. programy
  • Příprava grafiky pro sociální sítě
  • Analýza dat, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zájem o digitální média, internet, sociální sítě, přehled v oblasti online marketingu
  • Znalost programovacích jazyků HTML, CSS, SEO nebo SEM, PHP, MySQL ( Flash výhodou)
  • Znalost grafických programů Adobe Photoshop nebo Adobe Illustrator
  • Výborná znalost MS Office
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Kreativita

Nabízíme

  • Nástup 5/2015
  • Práce v mezinárodní stabilní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Široká škála zaměstnaneckých výhod