Volné pracovní místo  Digitalizace - 4 nové projekty, tak si vyberte!

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

Hledáme posily rovnou pro 4 nové projekty. Je jen na Vás, jaké oblasti dáte přednost!
Pokud ovládáte Python, dáme vám opravdu široké možnosti, kam se dále posouvat…

Náplň práce:
  • První projekt propojuje strojové učení, umělou inteligenci a nové softwarové nástroje pro diagnostiku strojů.
  • - Kromě alespoň základní znalosti některého z dalších programovacích jazyků Vám pomůžou i předchozí zkušenosti z některého z odvětví zaměřeného na AI, machine learninig, MES systémy, energetický management nebo kybernetickou bezpečnost.
  • Druhý projekt pomáhá našim klientům s optimalizací a vytvářením nových strategií či s procesním řízením.
  • - Zde Vám pomůže kombinace zkušeností s programováním PLC/DCS a zároveň schopnost prezentovat výsledky své práce.
  • Třetí projekt bude zajímavý hlavně pro ty z Vás, kteří mají blízko k energetice. Čeká na Vás práce na návrhu, vývoji i implementaci SW i HW pro energetický management.
  • - Práci Vám zde usnadní znalosti Javy, komunikačních protokolů nebo třeba přesah do cenotvorby a obecné povědomí o energetice.
  • A jestli vás láká kombinace IT a strojírenství naleznete ideální uplatnění v našem čtvrtém projektu. Zde pracujeme třeba na monitoringu točivých strojů a elektrických rozvoden. S prediktivním předpovídáním poruch nám navíc (i zde) pomáhá strojové učení.
  • - Oceníme zájem o programování a konfiguraci matematických modelů zařízení v Pythonu.

Požadujeme

  • Nejdůležitějším je pro nás Python a MatLab.
  • Pokud máte zkušenost s manipulací dat (sběr, analýza, výsledky).
  • Máte-li alespoň základní dovednosti v monitorování, implementaci, optimalizaci nebo v energetickém managementu.

Nabízíme

  • Můžete očekávat roční finanční bonus, pravidelné revize mezd, stravenkový paušál přímo ve Vaší měsíční mzdě a příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2-3 % z Vaší mzdy.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu s finančním příspěvkem a v odůvodněných případech dokonce možnost full remote.
  • Možnost se vzdělávat prostřednictvím externích kurzů a konferencí, jazykové a také možnost dalšího kariérního růstu nejen v ČR, ale i po celém světě v rámci našich poboček.
  • Můžete se těšit na kafeterii systém benefitů zahrnující sport, zdraví, kulturu a volný čas. Zvýhodněné volání pro soukromé účely s možností až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele a také slevy u našich partnerů.
  • Získejte přístup k naší asistenční lince, která vám poskytne odborné poradenství ve vztazích, práci, právu, financích a mnoha dalších oblastech. Vaše pohodlí a podpora jsou pro nás prioritou!

Jiná sdělení

Nechejte nás objevit váš skrytý potenciál! Zasláním svého životopisu nám dáte šanci poznat vaše jedinečné schopnosti a zařadit vás do projektu, který vám nabídne možnosti růstu a úspěchu.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Digitalizace - 4 nové projekty, tak si vyberte!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Digitalizace - 4 nové projekty, tak si vyberte!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.