Volné pracovní místo  DIRECTOR of PROJECT MANAGEMENT - building

Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 100 000–150 000 Kč / měsíc

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro společnost, která se zabývá technologickým stavebnictvím a řadu staveb má v zahraničí, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku do vedení projektových manažerů a projektů, na pozici:

DIRECTOR of PROJECT MANAGEMENT - building

Vaším úkolem bude řídit a kontrolovat přípravu a realizaci stavebně technologických projektů ve spolupráci s projektovými manažery. Budete odpovědný za plnění časového harmonogramu, zajištění projektů po finanční, stavební, organizační i personální stránce.

Konkrétní náplň:

  • vedení projektových manažerů a jejich podpora
  • příprava projektů z hlediska risk managementu
  • hodnocení ekonomiky, zajištění financování
  • nastavení časových harmonogramů a rozpočtů
  • jednání s úřady v zahraničí, klíčovými dodavateli, smluvní agenda apod.
  • kontrola všech fází projektů od přípravy, realizace po kolaudaci a uvedení do provozu

Požadujeme

  • VŠ stavebního směru
  • zkušenost se stavebním projektovým managementem
  • praxe z realizací v zahraničí nebo projektů typu EPC výhodou
  • schopnost řídit ekonomiku projektů
  • zkušenost z řízení projektů a projektových manažerů
  • orientace ve smluvních náležitostech
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost angličtiny

Nabízíme

  • TOP manažerská pozice
  • stabilní zaměstnavatel s dobrým ekonomickým zázemím
  • možnost využít zkušenosti
  • zajímavé ocenění