Volné pracovní místo  Dispečer / Disponent stabilní společnost

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • komunikace se stálou zahraniční klientelou v německém jazyce
  • z menší části dojednání nových zakázek s klienty tvorbu ceny a administrativu s tím spojenou
  • komunikace s řidiči nákladním automobilů
  • řešení logistiky dopravy zajištění efektivnosti a nákladovosti cest (8 nákladních vozidel)
  • schopnost řešit nahodilé komplikace spojené s logistikou
(komunikaci se zahraničními státními orgány řešení nehod nedostatek prostředků na zajištění přepravy apod.)
  • kontrola výtěžnosti vozidel efektivnosti využití a spotřeby
  • administrativní náležitosti spojené s logistikou přepravy

Požadujeme:
  • SOU /SŠ vzdělání (dopravní škola výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2-3 roky
  • Znalost dohody AETR značnou výhodou
  • Aktivní znalost NJ (pokročilá úroveň) další jazyk výhodou
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Logické uvažování schopnost pružně reagovat na změny v přepravě
  • Znalost logistiky přepravy
  • Znalost nákladních vozidel výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost být na telefonu i mimo základní pracovní dobu (tzv. pracovní pohotovost)
  • Nástup: ideálně ihned

Nabízíme:
  • Pracovní uplatnění u zavedené menší společnosti na trhu
  • Kvalitní finanční ohodnocení + kvartální bonus navíc závislé na kvalitě odvedené práce
  • 20 dní dovolené
  • Notebook telefon a další benefity podle kvalit a přínosu uchazeče
  • Práci na HPP dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Nástup: ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Plzeňský kraj (jižní část)

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte požadované dovednosti a jazykovou vybavenost? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".

V případě že budete vyhovujícím kandidátem budeme Vás do 14 dnů od zaslání životopisu kontaktovat.