Volné pracovní místo  DISPEČER/KA FEE Transport Ostrava

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Práce je u nás vždy dost. Je různorodá, zajímavá a plná výzev. Vážíme si pracovitosti a zakládáme si na příjemném pracovním prostředí. Ve firmě se na sebe usmíváme, pomáháme si, bavíme se, ale především umíme zabrat a pracujeme na společném úspěchu, který si všichni užíváme v rámci bohatých benefitů a odměn. Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, bude se vám u nás líbit. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

Nyní hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici DISPEČER/KA.

Chcete si vydělat slušné peníze? Jste komunikativní a nezaskočí Vás žádná výzva? U nás se dočkáte práce ve skvělém kolektivu, v krásném prostředí se spoustou výhod! Jedná se o kolektivní práci v týmu, kde si všichni pomáháme a vzájemně se podporujeme.

Požadujeme

  • Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
  • Dobrou znalost práce PC
  • Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu
  • Obchodního ducha
  • Pečlivost

CO JE VÝHODOU:
  • Praxe v oboru
  • Anglický nebo německý jazyk – popřípadě jakýkoliv cizí jazyk
  • Znalost odborné databanky, Transporeon

CO VÁS ČEKÁ:
  • Perfektní pracovní tým
  • Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
  • Parkování přímo u budovy

Nabízíme

  • Jistá práce na HPP
  • Možnost kariérního růstu
  • Příležitost pro vzdělání
  • Stravenky
  • Firemní akce, zájezdy, večírky
  • Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvek na dovolenou

Jiná sdělení

FEE TRANSPORT s.r.o., Pohraniční 1435/86, 70300 Ostrava

Termín nástupu může být ihned, případně dle Vašich možností, jistě se domluvíme.
Těšíme se na Váš kontakt.