Volné pracovní místo  DISPEČER MEZINÁRODNÍ DOPRAVY, 20-40 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho významného klienta, expediční společnost se sídlem na Písecku hledáme Dispečera.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> evidence a zpracování objednávek</li>
<li> zpracování nabídek dopravců </li>
<li> navrhování optimálního druhu dopravy a dopravního prostředku</li>
<li> komunikace se zákazníky i dopravci</li>
<li> zpracování příslušné administrativy</li>
<li> řešení vzniklých problémů </li>
<li> odpovědnost za kvalitu svěřených přeprav</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ vzdělání</li>
<li> praxe na pozici dispečera podmínkou - ideálně autodoprava</li>
<li> znalost AJ podmínkou, NJ nebo FJ vítán</li>
<li> organizační schopnosti</li>
<li> odolnost vůči stresu</li>
<li> flexibilita</li>
<li> vysoké pracovní nasazení</li>
<li> týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<ul>
<li> zajímavou pracovní příležitost</li>
<li> ohodnocení dle zkušeností a výsledků 20 - 40 000,- Kč/měs.</li>
<li> zaměstnanecké výhody</li>
</ul>