Volné pracovní místo  Dispečer mezinárodní kamionové dopravy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Každý den je v pohybu velké množství zboží. Toto zboží musí být včas naloženo, přeskladněno, vyloženo, přesně dle požadavků zákazníka.
Naším oborem je Automotive, proto je nutné tyto služby poskytovat téměř s minutovou přesností. Zákazník do nás vkládá důvěru a my vkládáme důvěru do našich zaměstnanců.
V tuto chvíli hledáme do svého týmu osobnost proaktivní, tvořivou,
odvážnou, zodpovědnou, spolupracující a důslednou na pozici Transport Specialist MKD.

Co Vás čeká?
Komunikace s dodavateli, přiřazování aut na jednotlivé jízdy, kontakt s řidiči, sledování přepravovaného materiálu, komunikace se zákazníky a smluvními dopravci, plánování, organizování, sledování a evidence přeprav.

Požadujeme

Co očekáváme my?
Osobnost s minimálně SŠ vzděláním, znalost oboru dopravy, praxi v dispečinku MKD, velmi dobrou znalost práce na PC (Word, Outlook, Internet), výborné komunikační a organizační schopnosti, komunikativní znalost NJ.
Jste-li osobnost, která očekává a nabízí výše jmenované, těšíme se na Vás.

Nabízíme

Stabilní a perspektivní zaměstnání, dobrý výdělek, zajímavé zaměstnanecké výhody (příspěvky na stravování a dopravu), týden dovolené navíc, příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv, pozitivní přístup k zaměstnancům.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zastupujeme logistickou firmu v ústeckém regionu, která vypisuje výběrové řízení na pozici DISPEČER MKD.

Místo práce: Ústí n. L., Teplice, Děčín – bude upřesněno

Termín nástupu: dohodou

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".