Volné pracovní místo  Dispečer přepravy ZLín

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kdo jsme?
Jsme česká kurýrní a přepravní společnost, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu.
Pro naši nově otevřenou pobočku ve Zlíně (Otrokovice) hledáme nového kolegu na pozici dispečera. Školení po dobu jednoho měsíce však bude probíhat na depu v Olomouci nebo v Brně.
Co vás čeká?
  • budete organizovat a kontrolovat rozvoz zásilek a komunikovat s kurýry a zákazníky
  • kurýrům budete připravovat podklady pro jejich práci a zapisovat informace do interního systému a Excelu
  • zkrátka každý den různorodá práce, přitom ale s fajn lidmi i atmosférou

Požadujeme

Proč hledáme vás?
  • jste spolehlivý, flexibilní a samostatný
  • máte dobré organizační i komunikační schopnosti a jste týmový hráč
  • nevadí vám občasný stres spojený s touto prací
  • na PC (MS office, zejména Excel) pracujete na uživatelské úrovni

Nabízíme

Co nabízíme?
  • směnný provoz (ranní směna 6.00 až 14.00, odpolední 14.00 až 22.00)
  • práci na hlavní pracovní poměr, plat až 28 tis. Kč s možností dalšího růstu
  • možnost získat při práci oprávnění na VZV
  • karta výhod Multisport
  • firemní akce
  • kurzy a školení
  • bonusy/prémie
  • nástup možný ihned nebo dohodou