Volné pracovní místo  Dispečer v logistice - 30 000Kč - České Budějovice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní jihočeské společnosti a to na pozici Dispečer v logistice.<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> péče o stávající zákazníky, prezentace dobrého jména společnosti </li>
<li> nastavování péče o jednotlivé nebo VIP zákazníky </li>
<li> průběžné oslovování stávajících zákazníků, stanovení podmínek přepravy</li>
<li> výběr vhodného vozidla, výbavy řidiče, sledování efektivního průběhu přepravy, zajišťování admin. prací spojených s přepravou </li>
<li> návrhy na zlepšení ve stávající péči o zákazníky </li>
<li> monitoring a řešení případných reklamací</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání </li>
<li> znalosti v oboru silniční dopravy a související legislativy</li>
<li> velmi dobrá znalost MS Office </li>
<li> práce na obdobné pozici PODMÍNKOU </li>
<li> velmi dobré organizační, komunikační a koordinační schopnosti </li>
<li> schopnost práce pod tlakem </li>
<li> pečlivost, důslednost, samostatnost </li>
<li> ŘP sk.B</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta (26 - 31 000tis.Kč/měs.)<ul>
<li> pracoviště v Českých Budějovicích </li>
<li> mobilní telefon </li>
<li> nástup možný ihned</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".