Volné pracovní místo  Disponent/-ka logistiky - TOP zaměstnavatel

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost zabývající se strojní výrobou a montáží, hledáme nové posily do týmu. Přidejte se také!

Vaším úkolem bude:
  • Zajištění objednávek materiálu od dodavatelů a jeho dopravy do závodu
  • Dohled nad skladovými zásobami komponentů, inventury
  • Komunikace s dodavateli ohledně stavu objednávek a vývoje výroby
  • Komunikace s přepravci, sledování zásilek, termínů, řešení problémů
  • Práce se systémem SAP - zadávání, kontrola a správa dat
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • Alespoň krátká praxe na obdobné pozici výhodou - obsazujeme juniorní i seniorní pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny (znalost slovem i písmem)
  • Orientace ve výrobních a logistických procesech
  • Znalost práce v systému SAP výhodou
  • Dobrá znalost práce s MS Office
  • Vysoká míra zodpovědnosti a pečlivosti
  • Schopnost práce v týmu
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Analytické myšlení, schopnost samostatného rozhodování

Nabízíme

  • Silně motivující finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvky na dovolenou, Vánoce
  • Příspěvky na sport, kulturu
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Práce ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím