Volné pracovní místo  Disponent/ka nákupu - plánování

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
příjem a zpracování objednávek a výhledů od zákazníků,
řízení nákupních objednávek a logistického toku s ostatními závody v rámci skupiny nebo s externími dodavateli,
průběžná komunikace o stavu plnění objednávek se zákaznickým servisem či přímo se zákazníky,
operativní komunikace a koordinace činností s ostatními odděleními uvnitř firmy.

Požadujeme

Koho hledáme:
pečlivého a komunikativního člověka s dobrými organizačními dovednostmi,
zkušenosti s odvoláváním materiálu a plánování výroby výhodou,
praxe v automotive výhodou,
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
znalost MS Office (MS Excel, Word, Outlook),
min. SŠ vzdělání

Nabízíme

NABÍZÍME
zajímavou a různorodou práci v perspektivní společnosti (jsme součástí společnosti DuPont),
optimální vyváženost pracovních povinností a osobního života,
přátelský pracovní kolektiv,
týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů),
3 dny Sickday
životní a úrazové pojištění hrazené zaměstnavatelem
dotované závodní stravování (výběr ze 6 jídel pod 40 Kč, velmi kladné hodnocení jídla),
2x ročně body v systému Benefity.cz v hodnotě celkově 1000 Kč,
MultiSport kartu (volnočasová karta na sport/wellness, možnost i pro rodinné příslušníky),
výhodné firemní tarify v síti Vodafone,
dárky k pracovním výročím, narození dítěte, sňatku, či Vánocům,
parkování v areálu firmy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.