Volné pracovní místo  Disponent/ka

Lokalita Slaný a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Disponent/ka.

Náplň práce:
objednávání materiálu a dopravy
komunikace s dodavateli
dohlížení na řádné plnění objednávek
udržování skladových zásob dle požadavků
zodpovědnost za dodržení termínů dodávek
komunikace se sesterskými závody
zadávání a udržování dat v systému
spolupráce s výrobou, nákupem a jinými odděleními

Požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou
komunikace v AJ či NJ
zkušenosti na obdobné pozici (dispozice, plánování výroby, nákup)
zkušenost s programem SAP
uživatelská znalost MS Office
dobré komunikační a organizační schopnosti
ochota učit se novým věcem

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti působící ve Slaném již od roku 1993,
příjemný pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici,
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
odměnu na dovolenou a Vánoce, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna,
příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (cena obědu 15 Kč) a další firemní benefity