Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Disponent námořní přepravy

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta - poskytovatele logistických služeb s celosvětovým působením - hledáme kandidáta na pozici

Disponent námořní přepravy/ Pracovník v logistice –
námořní a mezinárodní přeprava s AJ.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Kompletní zpracování objednávek
  • Komunikace s rejdaři a se zahraničními dopravci, zákazníky a řidiči
  • Řízení mezinárodní dopravy (námořní, kamionové)
  • Vytěžování lodí a kamionů napříč Evropou i v mezinárodních vodách
  • Práce s interním informačním systémem
  • Administrativní práce

POŽADUJEME:
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • AJ na komunikativní úrovni – minimálně B2
  • Obchodního ducha
  • Alespoň krátkou zkušenost s námořní nebo i pozemní přepravou
  • Aktivní pracovní nasazení
  • Pečlivost
  • Odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:
  • Zázemí velmi silné mezinárodní společnosti
  • Multisport kartu
  • Motivující příjem
  • Bonusy/prémie
  • Možnost komunikovat v AJ na denní bázi
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní dobu od 8 00 do 17 00 hod.
  • Lokalita pracoviště Ostrava

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás