Volné pracovní místo  Disponent/ka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou českou společnost „Popron“, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Disponent/ka“ se sídlem na Praze 5.

Náplň práce:
  • optimalizace skladových zásob (objednávky zboží, sledování zásob)
  • zpracování objednávek na PC
  • komunikace s dodavateli (přesuny termínů, korekce množství zboží, atd.)
  • sledování a vyhodnocení akcí (letáky)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 – 3 roky praxe na obdobné pozici z MO skladů (zpracování objednávek)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, loajalita, spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • přátelský kolektiv rodinného charakteru
  • zaměstnanecké výhody
  • profesionální růst
  • mobilní telefon

Plat: cca. 23 – 25 tis. Kč

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět uveďte název pozice.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář