Volné pracovní místo  Divizní vedoucí kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-30-244573. Pohybujete se v oblasti projektové kvality? FMEA, 8D, ISO jsou věci, které znáte a ovládáte? Pak právě pro Vás máme jedinečnou nabídku:<br/>
<br/>DIVIZNÍ VEDOUCÍ PROJEKTOVÉ KVALITY<br/>
<br/>Jaká je náplň práce?<ul>
<li> zastupije zájmy zákazníka uvnitř společnosti</li>
<li> podporuje programového manažera v oblasti kvality</li>
<li> má za úkol posouzení rizik na manažerské úrovni</li>
<li> má autoritu k zastavení výroby a dodávek</li>
<li> definuje prototypovou, předsériovou a sériovou fázi projektu</li>
<li> validuje kontrukční plány</li>
<li> řeší eskalované neshody a porušení stanovených standardů</li>
<li> kontroluje účinnost nápravných opatření (v případě nutnosti řeší s dodavatelem)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického směru</li>
<li> zkušenosti v oblasti projektové kvality v automobilovém průmyslu min. 2 roky</li>
<li> komunikativní úroveň AJ, NJ výhodou</li>
<li> znalost FMEA, ISO norem, VDA, PPAP, APQA</li>
<li> uživatelská znalost MS Office, SAP</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> služební automobil</li>
<li> 13. plat</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> další odborné vzdělávání </li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> po odpracovaní 1 roku týden dovolené navíc</li>
<li> finanční ohodnocení dle zkušeností</li>
</ul>