Volné pracovní místo  DLOUHODOBÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro nově otevřené kanceláře v Brně hledám vhodné kandidáty do obchodně-manažerských pozic. Práce je vhodná jak pro studenty nebo absolventy, tak pro zaměstnané jako přivýdělek formou VPP či HPP. Činnost a je uznatelná jako praxe na mnoha VŠ.

POPIS POZICE:

Práce je určena pro každého, kdo má zájem se pohybovat a pracovat v oblasti financí a komunikace. Projdete odbornou přípravou, která Vás naučí využití nástrojů finančního trhu, plánování času a pomůže k osobnímu růstu, to vše pod vedením zkušeného manažera.

Požadujeme

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Ochotu se vzdělávat
  • Příjemné vystupování
  • Spolehlivost a korektnost
  • Zájem o obchod a informace
  • Morální a trestní bezúhonnost
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • Perspektivu oboru
  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Dlouhodobý vzdělávací program
  • Garance a ovlivnění kariéry
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Benefity společnosti (finanční i nefinanční)
  • Zázemí kanceláří v centru Brna

Jiná sdělení

Pouze vážné zájemce starší 18ti let prosím o zaslání CV pomocí volby "odpovědět".